Genel İngilizce
İş İngilizcesi
Yoğun İngilizce
Conversation
Kurumlara Özel Bilgi
Kayıt
İletişim
Ana Sayfa


ingilizce kursu bogazici universitesi
  İngilizce Kursu Boğaziçi Üniversitesi
 • İngilizce Kursu - Boğaziçi Üniversitesi
 • İngilizce Kursu - Boğaziçi Üniversitesi
 • İngilizce Kursu - Boğaziçi Üniversitesi
 • İngilizce Kursu - Boğaziçi Üniversitesi
 • İngilizce Kursu - Boğaziçi Üniversitesi
 • İngilizce Kursu - Boğaziçi Üniversitesi
 • İngilizce Kursu - Boğaziçi Üniversitesi
 • İngilizce Kursu - Boğaziçi Üniversitesi
 • İngilizce Kursu - Boğaziçi Üniversitesi
 • İngilizce Kursu - Boğaziçi Üniversitesi
 
ingilizce kursu

Kayıt İngilizce Kursu

YAZ 2022 DÖNEMİ KAYITLARI İÇİN BİLGİLENDİRME

• Genel İngilizce Kurs Kayıtlarımız,
18 Nisan Pazartesi saat 10:00’da başlayacaktır. 28 Nisan Perşembe saat 16:30’da sona erecektir. Kontenjanlarımız çoğunlukla ilk haftada dolduğundan, sonrasında, kayıt kabul edilmemektedir. Websitemizden acil duyuruları takip etmenizi ve kaydınızı ikinci haftaya bırakmamanızı önemle tavsiye ederiz. Lütfen, ilan edilen bu kayıt başlama tarihi ve saatinden önce sınav talebi e-maili göndermeyiniz çünkü erken kayıt gibi bir opsiyon olmadığından dikkate alınmaz. Sınav sistemimiz 18 Nisan'da sizin e-mailinize yanıt olarak vereceğimiz kişiye özel şifre ve link ile aktif hale gelecektir. Sizler için ilan edilen bu kayıt başlangıç ve bitiş gün ve saatlerine uyulmasını önemle rica ederiz.

Lütfen dikkat!
18 Nisan Pazartesi günü saat 10:00’dan itibaren yürüteceğiniz kayıt adımları şöyledir: Öncelikle, ingilizcekursuatboun.edu.tr adresimize bir email gönderip
seviye sınavı talep ediniz. Size gönderilecek seviye sınavı linkine girdikten sonra açılan ilk sayfada isim/soyisim, tel no, haftaiçi/haftasonu tercihinizi doğru şekilde mutlaka yazınız. Haftaiçi/haftasonu farketmez ise bunu ilk sınav talebi emailinizde lütfen belirtiniz.

• Seviye skorunuza uygun sınıfta yer var ise, Ofisten size ödemeyi yapmanız ve kayıt formunu doldurmanız için 4-5 iş günü içinde dönüş yapılacaktır.

Ödemeyi yaptıktan sonra dekontunuzu mutlaka ingilizcekursuatboun.edu.tr adresine göndermeniz gerekir. Sizden dekont gelmeden kayıt süreci başlayamaz. Ayrıca, dersler başladıktan sonra kesinlikle ücret iadesi yapılmaz.

• Ödeme ve Kayıtlar da derslerimiz gibi online yapılacaktır. Ödeme ile dekont ve öğrenci belgeniz kontrol edildikten sonra size kayıt formu linki içeren bir e-posta gönderilecektir. Ödeme bilgisi detayları aşağıdadır. Kurs ofisine gelmenize gerek yoktur.


• Derslerimiz canlı ve interaktif şekilde Öğretim Görevlimiz eşliğinde yürütülmektedir. Bu nedenle, tüm derslerde etkin iletişiminiz için Zoom’a girdiğiniz aygıtta kamera ve mikrofonun açık olması ve yeterli internet altyapısına sahip olmanız gereklidir.

• Kayıtlarımız kontenjanlarla sınırlı olduğundan kayıt işleminizi son günlere bırakmamanızı tavsiye ediyoruz.

• Kurs Ofisi ile iletişim için güncel ve aktif e-posta adresinizi kullanınız. Spam (istenmeyen) kutunuzu da kontrol ediniz.Şirket e-postalarında ekleri almakta sıkıntı yaşanabilmekte olduğunu vurgulamak isteriz.

Ödeme Araçları:

(Normal Kurs Ücreti: 2350 tl / Güncel Üniversite Öğrencisi belgesi ile indirimli:1950 tl)

1) Havale / Eft: Iban No: TR79 0006 2000 3030 0006 2996 80
(Hesap adı: Boğaziçi Üniversitesi Döner Sermaye)

2)
Mail Order: Kurs Ofisi’ni arayarak telefonda sadece kredi kartı bilgilerinizi vererek o anda ödeme yapabilirsiniz. (Sadece Bonus Kart’a 2 taksit yapılabilir.) Kartınızın mail order’a açık olduğundan emin olunuz. Sanal Kartlar çalışmaz.

Yeni Kayıt için gerekli adımlar şunlardır:

1.18 Nisan'da ingilizcekursuatboun.edu.tr adresimize bir email gönderip seviye sınavı talep ediniz. Ofis emailimizden alacağınız emaildeki sınav linkini açarak sınava giriniz.
(Sınavı dikkatli ve sakin şekilde sadece bir kez yapınız. tüm cevaplarınız kaydedildi.” sayfasını gördüğünüzde sınavınız başarıyla kaydedilmiş olur. Seviye skorunuza uygun sınıfta yer var ise, Ofisten size ödeme yapmanız ve kayıt formunu doldurmanız için telefon ile dönüş yapılacaktır. Yoğunluğa bağlı olarak size ofisten dönüş 4-5 gün alabilir. Seviyenizde yer çıkar ise mutlaka işlem sıranız geldiğinde ofisten size dönüş yapılır.)

(Not: Sizin seviyenize en uygun sınıfta eğitim alabilmeniz için sadece cevabından emin olduğunuz soruları cevaplayınız. Dersler başladıktan sonra sınıf kontenjanlarımız dolu olacağından sınıf-seviye değişikliği yapılamayacağını vurgulamak isteriz. Sınavı en iyi şekilde görüntüleyebilmek için bilgisayar veya tabletten girmenizi tavsiye ediyoruz.)

2. Ofisten size tel ile dönüş yapılır ise, ödemenizi yapınız. (Havale / eft veya mail order şeklinde sadece kredi kartınızla Kurs Ofisini arayarak telefonda ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartınızın mail order’a açık olduğundan emin olunuz.

3. Ödeme dekontunuzu ve indirimli ödeyecekseniz güncel üniversite öğrenci kimlik belgenizi mutlaka ingilizcekursuatboun.edu.tr adresine gönderiniz.

4. Kurs Ofisi, sizden gelen e-postadaki dekont ve varsa kimlik belgenizi inceleyip onayladıktan sonra, websitemizdeki kayıt formuna erişim için gerekli bilgiyi e-posta adresinize gönderecektir.

5. E-posta kutunuzu kontrol ediniz ve ve gelen e-postadaki “kayıt formu” linkine giriniz. Lütfen formu Türkçe karakter kullanarak doldurunuz. Formu sadece 1 kez eksiksiz doldurup tamamladığınızdan emin olunuz.
(“Kayıt formunu doldurduğunuz için teşekkürler” sayfasını gördüğünüzde kayıt formu doğru şekilde tamamlanmış demektir.)

6. Kurs başlamadan 1-2 gün önce size eğitmen tarafından seviye/sınıfınızın zoom linki, şifresi ve Student Booklet gönderilecektir. Kayıt Formunu tamamladıktan sonra Kurs Ofisini seviye bilgisi için lütfen aramayınız.

7. Haftasonu başlangıcı 14 Mayıs, Haftaiçi başlangıcı 16 Mayıs’tan önce sınıfınızın öğretim elemanı, sizinle e-posta ile iletişime geçerek zoom online sınıf bilgilerini size aktaracaklardır. Öğretim Görevlimizden size bilgi geldiğinde kendisine “Aldım” veya “Received” yazarak yanıt veriniz.